OFERTA:

Wynajem lokali Łódź

Oferta firmy Domena S.C. obejmuje wynajem lokali Łódź w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Dotychczas zrealizowane inwestycje pozwalają nam wierzyć, ze nasza oferta będzie w stanie sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych wyjątkowych propozycji.

Atrakcyjne oferty na wynajem biura i lokali tylko w Domena S.C. Łódź

Przygotowując naszą ofertę na wynajem lokali Łódź staraliśmy się, by była ona jak najbardziej kompleksowa i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Udało nam się stworzyć dla naszych Klientów miejsce, które wyróżniać się będzie nie tylko doskonałą lokalizacją na terenie Łodzi, lecz także wysokim standardem dostępnych pomieszczeń. Oferowane na wynajem biura od Domena S.C. Łódź to bez wątpienia najkorzystniejsza oferta na rynku.

Specyfika lokali użytkowych i biurowych

Oferujemy wynajem biur na terenie Łodzi o powierzchni od 30 m2 do kilku tysięcy m2, w zależności od realnych potrzeb naszych klientów. Proponowane powierzchnie posiadają standard B+ i wyposażone są w następujące instalacje:

  • -klimatyzacja
  • -wentylacja mechaniczna
  • -komputerowa cat. 5e
  • -przeciwpożarowa ( czujki dymu )
  • -elektryczna i oświetleniowa
  • -wodno-kanalizacyjna
  • -centralnego ogrzewania

Wynajem lokali użytkowych Łódź

Oprócz oferty wynajmu biura, oferujemy również wynajem lokali użytkowych Łódź. Dzięki współpracy z doświadczonymi architektami i ekipami remontowo-budowlanymi, możemy zaproponować Państwu wynajem lokali w wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy pomoc przy aranżacji powierzchni biurowych i lokali użytkowych. Wszystkie wynajmowane lokale na terenie naszych inwestycji w Łodzi przygotowywane są dla naszych Najemców, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb.

oferta