Biura i powierzchnie biurowe Łódź

W ramach naszej najnowszej inwestycji, oddaliśmy do użytku nowoczesny i reprezentacyjny budynek przy ulicy Targowej 35. Oferujemy powierzchnie biurowe w Łodzi wyróżniające się wysokim standardem wykonania. Zachęcamy wszystkich Klientów, którzy poszukują biura na terenie miasta Łódź.

Nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowe z Domena S.C. Łódź

Oferowane na wynajem powierzchnie biurowe na ulicy Targowej 35 w Łodzi przygotowywane są dla naszych Najemców „pod klucz” przy uwzględnieniu projektu aranżacji wnętrza ustalonego indywidualnie z Najemcą. Dajemy możliwość podziału dostępnych powierzchni biurowych na dowolną ilość pomieszczeń, aby ułatwić swobodną aranżację i adaptację dostępnych powierzchni do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Standardy wyposażenia dla biur w ramach inwestycji Targowa 35 Łódź

Kolor ścian w wynajmowanych powierzchniach biurowych ustalany jest indywidualnie z Najemcą. Wszystkie biura posiadają wykończone pomieszczenia socjalne (płytki i biały montaż). W wynajmowanych biurach położona została wykładzina dywanowa z atestem antystatyczności. Dodatkowo w oferowanych przez naszą firmę biurach wykorzystano sufity podwieszane typu Armstrong.


Domena S.C. współpracuje z doświadczonymi architektami , oferując wszechstronną i profesjonalną pomoc przy aranżacji wybranej powierzchni biurowej. Gwarantujemy terminowość i solidność wykonanych prac, dzięki współpracy z profesjonalnymi ekipami remontowo-budowlanymi.

  • Targowa 35 Targowa 35
    Targowa 35 Targowa 35
    Targowa 35 Targowa 35
  • Targowa 35